Automatyczne raporty – analityka i motywacja

PP Kolektor dla Subiekta umożliwia generowanie raportów opisujących pracę magazynu, dostępnych w czasie rzeczywistym na przykład w przeglądarce internetowej. Automatyczne raporty prezentowane na magazynie przyczyniają się do zwiększenia efektywności i motywacji w obszarze magazynowania.

Raporty online stanowią niezwykle przydatne narzędzie analityczne, umożliwiające bieżące monitorowanie i analizę kluczowych wskaźników wydajności (KPI) oraz innych aspektów działalności magazynowej. Dzięki nim uzyskamy szczegółową wiedzę na temat przebiegu procesów, efektywności poszczególnych pracowników, zidentyfikować obszary wymagające optymalizacji oraz podejmować bardziej przemyślane decyzje dotyczące zarządzania procesem magazynowym.

Najważniejsze cechy i korzyści wynikające z implementacji raportów online:

 • Raporty dynamiczne:
  Generowane są na bieżąco, co umożliwia pracownikom dostęp do najświeższych informacji dotyczących stanów magazynowych, procesu kompletacji zamówień i innych kluczowych wskaźników.
 • Automatyczne odświeżanie:
  Raporty automatycznie odświeżają się w regularnych odstępach czasu, co gwarantuje dostęp do aktualnych i dokładnych danych. Pozwala to na monitorowanie wydarzeń magazynowych w czasie rzeczywistym i szybkie reagowanie, co z kolei przyczynia się do elastycznego dostosowania działań i zwiększenia efektywności operacyjnej.
 • Indywidualne podejście:
  Nasze oprogramowanie umożliwia dostosowanie raportów do indywidualnych potrzeb firmy. Użytkownicy mają możliwość wyboru konkretnych wskaźników oraz tworzenia niestandardowych widoków zgodnych z ich preferencjami i potrzebami.
 • Narzędzie motywacyjne:
  Raporty online mogą spełniać rolę narzędzia motywacyjnego dla pracowników magazynu. Wyświetlanie statystyk wydajności na ekranach w magazynie może sprzyjać budowaniu większej świadomości i zaangażowania w osiąganie zamierzonych celów.

Jesteśmy przekonani, że ta nowa funkcjonalność przyczyni się do zwiększenia efektywności, lepszej analizy danych i podniesienia motywacji w Waszym magazynie.

Jeżeli zainteresował Was temat raportów online lub chcielibyście przetestować tą funkcjonalność, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania i udzielimy wsparcia w pełnym wykorzystaniu potencjału naszego oprogramowania.


Sprawdź również:


Nie przegap okazji!

Zadzwoń do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Zamów bezpłatną rozmowę z naszym ekspertem i zobacz jak nasze narzędzia mogą zautomatyzować pracę w Twojej firmie!
Wystarczy jedno kliknięcie, aby umówić się z naszym specjalistą, którego możesz zapytać o wszystko!

Chcę porozmawiać ze specjalistą!Kontakt   Zamów konsultację   Instrukcje   Aktualizacje   Home


NEWSLETTER

Nie przegap informacji o nowościach, które mogą usprawnić Ci pracę!
Zapisz się do naszego newslettera, a co miesiąc otrzymasz zbiorczą informację o wszystkich zmianach w naszych programach!

Okienko zapisu do newslettera pojawi się po kliknięciu przycisku poniżej. Pamiętaj, aby potwierdzić zapis w mailu, który do Ciebie wyślemy.
Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na wysyłkę przez LC SOFT sp. z o.o. newslettera na podany przez Ciebie adres poczty elektronicznej, zgodnie z treścią polityki prywatności.

 

Zapisz mnie do newslettera!


 • Tomek Michna

  Tomek Michna

  Od wielu lat rozwiązuję problemy klientów wdrażając oprogramowanie do obsługi zamówień klientów oraz magazynów. Pomagam firmom z branży Ecommerce osiągnąć lepsze wyniki, poprzez usprawnienie i automatyzację procesów oraz wyeliminowanie pomyłek podczas pakowania i wysyłki towaru.
  Skontaktuj się ze mną, a chętnie poznam Twoje potrzeby i odpowiem na wszystkie pytania.
  Jestem przekonany, że uda nam się wypracować rozwiązanie Twoich problemów!