Aplikacja Magazynowa PP Kolektor

Efektywne zarządzanie magazynem z aplikacją magazynową PP Kolektor

W dzisiejszych czasach, kiedy zarządzanie magazynem staje się coraz bardziej skomplikowane, zastosowanie odpowiedniej aplikacji magazynowej może znacząco usprawnić procesy logistyczne. PP Kolektor to zaawansowana aplikacja magazynowa dedykowana urządzeniom mobilnym z systemem Android, która pomaga firmom w codziennych operacjach magazynowych.

Funkcjonalności aplikacji PP Kolektor

Kompletacja Zamówień

Aplikacja magazynowa PP Kolektor zapewnia różnorodne metody kompletacji zamówień, dostosowane do specyficznych potrzeb magazynowych:

 • Kompletacja jednostopniowa: Idealna dla mniejszych magazynów.
 • Kompletacja dwustopniowa: Dla bardziej skomplikowanych operacji i zapewnienia poprawności.
 • Multipicking: Umożliwia zbieranie wielu zamówień jednocześnie, a co za tym idzie zwiększa efektywność.

Obsługa Przyjęć Magazynowych

Aplikacja magazynowa PP Kolektor usprawnia proces przyjmowania towarów. Proces przyjęcia dostawy został podzielony na dwa etapy:

 • Weryfikacja dostawy – na tym etapie aplikacja pomaga sprawdzić czy wszystkie towary znajdujące się na dokumencie, znajdują się również w dostawie.
 • Rozłożenie dostawy – jeśli mamy zaadresowany magazyn, aplikacja PP Kolektor wskaże operatorowi gdzie powinien odłożyć dane towar.

Aplikacja magazynowa do adresowania magazynu

PP Kolektor pozwalaj w prosty sposób zaadresować magazyn. Każdą półkę oklejamy kodem reprezentującym jej adres. Uruchamiamy aplikację PP Kolektor, skanujemy kod kreskowy towaru leżącego na półce, klikamy dodaj lokalizację i skanujemy kod półki. Z użyciem aplikacji magazynowej, proces ten staje się banalnie prosty.

Aplikacja do generowania dokumentów magazynowych

Aplikacja magazynowa PP Kolektor umożliwia generowanie dokumentów magazynowych bezpośrednio z poziomu terminala mobilnego. Wystarczy wybrać rodzaj dokumentu, wskazać kontrahenta i zeskanować pozycje bezpośrednio z palety czy półki. Przy użyciu naszej aplikacji magazynowej wygenerujemy:

 • Przyjęcie zewnętrzne (PZ)
 • Przyjęcie wewnętrzne (PW)
 • Zamówienie klienta (ZK)
 • Wydanie zewnętrzne (WZ)
 • Przesunięcie międzymagazynowe (MM)
 • Inwentaryzacja cząstkowa (IWc)

Aplikacja magazynowa do generowania etykiet kurierskich i wystawiania faktur

Aplikacja PP Kolektor umożliwia również generowanie etykiet kurierskich / listów przewozowych. Po skompletowaniu lub spakowaniu zamówienia klienta, aplikacja może przygotować etykietę kurierską na podstawie danych z systemu ERP oraz wag i wymiarów paczki wprowadzonych przez operatora. Aplikacja magazynowa może również automatycznie zrealizować zamówienie klienta na dokument końcowy (np. fakturę lub paragon), a następnie wysłać dokument do klienta mailem luz zapisać dokument przy transakcji Allegro.

Etykiety towarowe z aplikacji magazynowej

Aplikacja PP Kolektor umożliwia również generowanie etykiet własnych. Z poziomu terminala mobilnego możemy wygenerować etykietę towarową, etykietę do dokumentu lub etykietę własną w przypadku wystąpienia błędu podczas generowania listu przewozowego. Wygląda i zawartość etykiety ustalana jest we współpracy z klientem (etykiety są customizowalne).

Zalety aplikacji PP Kolektor

Mobilność

Jednym z kluczowych atutów PP Kolektor jest jego mobilność – aplikacja działa na terminalach mobilnych z systemem Android i nie wymaga połączenia z siecią na większości etapów procesu magazynowego. Najważniejszy moment procesu, który wymaga dostępu aplikacji magazynowej do sieci jest synchronizacja danych i pobieranie nowych dokumentów.

Stałe Koszty

Koszty związane z używaniem aplikacji magazynowej PP Kolektor są stałe i niezależne od ilości zamówień (koszt jest wyłącznie zależny od ilości stanowisk). Dzięki temu łatwiej planować budżet, nie martwiąc się o zmienne koszty związane z obsługą większej ilości zamówień.

Cały proces w jednej aplikacji

Aplikacja PP Kolektor umożliwia obsługę zamówienia klienta od momentu jego złożenia i pojawiania się w Subiekcie, aż do momentu odebrania go przez kuriera lub przewoźnika. Mało tego, nasza dodatkowa aplikacja desktopowa umożliwia również zbiorcze śledzenie statusów logistycznych poszczególnych zamówień.


Nie przegap okazji!

Skontaktuj się z nami już teraz, aby umówić się na bezpłatną konsultację i dowiedzieć się więcej o tym, jak nasza aplikacja może pomóc Twojej firmie!

Wypróbuj za darmo!
Umów się na bezpłatną prezentację, aby zobaczyć, jak nasza aplikacja działa w praktyce!

Zadzwoń do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Chcę porozmawiać ze specjalistą!


Kontakt   Zamów konsultację   Instrukcje   Aktualizacje   Home  


NEWSLETTER

Nie przegap informacji o nowościach, które mogą usprawnić Ci pracę!
Zapisz się do naszego newslettera, a co miesiąc otrzymasz zbiorczą informację o wszystkich zmianach w naszych programach!

Okienko zapisu do newslettera pojawi się po kliknięciu przycisku poniżej. Pamiętaj, aby potwierdzić zapis w mailu, który do Ciebie wyślemy.
Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na wysyłkę przez LC SOFT sp. z o.o. newslettera na podany przez Ciebie adres poczty elektronicznej, zgodnie z treścią polityki prywatności.

 

Zapisz mnie do newslettera!